Tetejetlen fa - irodalmi hét 2015.

2015.04.27 07:04

FIGYELEM!!!

Hétfőtől újraindul a TETEJETLEN FA - irodalmi hét!

Anikó tanító néni már nagyon készül! Sok érdekes és szórakoztató feladattal vár Benneteket! Szép hetet mindenkinek! :)

VERS-ÉS MESEÍRÓVERSENY

Vers és-meseíró pályázatunkra ügyes tollforgatókat keresünk! Ha van egy érdekes, izgalmas, jó történeted, amit szívesen megosztanál társaiddal, ragadj tollat és kerekíts belőle mesét, ill. foglald rímekbe! Engedd, hogy homlokon csókoljon a múzsa! :) Mesére fel!


OLVASNI JÓ! MOBILKÖNYVTÁR A LÁTHATÁRON!

A segítségedet kérjük! Mobilkönyvtárat szeretnénk nyitni használt könyvekből az iskola folyyosólyán. Adományozz könyvet a köz javára! Ha van otthon olyan könyved, amit szívesen felajánlanál, gyűjtsd össze, hozd magaddal! Örömmel fogadjuk a régi ifjúsági regényeket, verses-mesés-mondókás könyveket. Jó célt szolgál majd! Te is kikölcsönözheted, elolvashatod mások nagy kedvenceit. Ne légy rest! :)

 

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor