Tetejetlen fa - 2. nap

2017.04.11 13:43

TETEJETLEN FA

2.  NAP

MEGNYITÓ - SZERDA

    Iskolánkon már hagyomány, hogy minden áprilisban megtartjuk az anyanyelv hetét. Az idei évben a húsvéti szünet miatt kicsit hosszabbra nyúlik a  „Tetejetlen fa hete”.  Április 11-21. között minden tanítási napon a magyar nyelvhez és irodalomhoz kapcsolódó játékos feladatokkal, versenyekkel foglalkozik majd iskolánk felső tagozata.

    A hét ünnepélyes megnyitójára szerdán kerül sor az iskola folyosóján, ahol végzőseink, a 9. osztályosok segítségével emlékezünk meg József Attila életéről és költészetéről. Ezt közös verstanulás, majd az igazgató néni ajándéka követi: egy-egy előadás az alsó és felső tagozatos diákoknak a magyar költészet napja alkalmából.

    Ezen a napon a felsős osztályok megkapják 1. feladatukat, amelyhez szorgalom és ügyesség is kell. Hogy mi a feladat, kiderül szerdán…

 

                                                                Fodor Anikó tanító néni, a rendezvény szervezője

 

 
Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor