Tanulmányi kirándulás Galántán

2017.09.28 22:30

    Iskolánk elsős és másodikosai 2017. szeptember 28-án izgatottan és hatalmas lelkesedéssel indultak neki a nagyvilágnak, hogy galántai tanulmányi kirándulásuk alatt sok-sok új élményt és tapasztalatot gyűjtsenek.

  
Először a két rendőr: Teri néni és Pali bácsi segítségével megismerkedtek a megfelelő gyalogos és kerékpáros közlekedés alapvető szabályaival, s a korszerűen felszerelt közlekedési parkban lelkesen ki is próbálták frissen szerzett tudásukat.

Kapcsolódó kép

A délelőtt második felében a Galántai Honismereti Múzeumban csodálkoztak rá a régi idők használati tárgyaira, viseletére, szokásaira.

    A kirándulás végén egy tartalmas, hasznos és jóhangulatú napnak intettek búcsút. 

Sok-sok kép itt. :)

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor