Színházi előadás Dunaszerdahelyen

2011.11.08 00:00

2011. november 8-án iskolánk 0-5. évfolyamos tanulói Dunaszerdahelyre utaztak, hogy Milne Micimackójával találkozzanak egy színházi előadás keretén belül.

... Nagy izgalommal vártuk, hogy a színházteremben kialudjanak a fények, libbenjen a függöny és megkezdődjön az előadás. Szemünk előtt keltek életre a Százholdas pagony lakói. Daloltak és meséltek nekünk. Az előadás természetesen a mi, - legkisebbek tetszését nyerte el maradéktalanul. Boldogan és önfeledten varázsolódtunk el az előadás alatt, majd nagy hangon, vidáman számoltunk be a már iskolakapuban váró anyukáinknak a történtekről...

0. osztály

A délelőttről készült képek itt megtekinthetőek.