Sítúra 2014

2014.01.17 14:13

 

2014. január 5-10. között iskolánk felső évfolyamos tanulói síkiránduláson vettek részt. A Chopok lábainál, a  gyönyörű  Jasná sípályáin sajátíthatták el e népszerű téli sport fortélyait. A sítúráról Méhes Csenge, végzős tanulónk így számol be:

       Az első síelők között – mint minden évben – most is volt, aki hamarabb megtanult síelni, és sajnos olyanok is akadtak, akik az új sport elsajátítása és gyakorlása helyett a pálya szélénél ücsörögtek.

Én pozitív élményekkel gazdagodva tértem haza. Büszke voltam magamra, hogy a piros pályát is „meghódíthattam”. Jobban megismertem azokat az iskolatársaimat is, akiknek eddig csak a nevét tudtam. Sok új barátság szövődött, és úgy érzem, mindenki nevében mondhatom, a sítúra egyszerűen NAGYSZERŰ volt!”

Csenge képei

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor