Rendhagyó kémia óra

2017.03.31 15:43

    

    2017. március 31-én Pozsonyban járt osztályunk. Rendhagyó kémia órán vettünk részt a Pozsonyi Vegyészeti Szakközépiskolában. Osztályunk tanulói egy napra bűnügyi  helyszínelőnek érezhették magukat. A kirándulást vonattal és városi buszokkal tették lehetővé tanáraink.

    Az iskolában kedves szóval fogadtak minket. A körbevezetés után a szakközépiskola laboratóriumába vezetett az utunk. Három „bűnügyet“ kellett legjobb tudásunk szerint megoldanunk. Segítségünkre az iskola magyar, illetve szlovák tanulói siettek.  A végén, ha tényleg ügyesek voltunk,  érdemjeggyel jutalmaztak meg minket. Az órák végén sok tapasztalattal, tudással gazdagodtunk.

    Az iskolát elhagyva,  ellátogattunk a közeli bevásárlóközpontba, ahol két órát töltöttünk el. Utunk innen haza vezetett. 

                                                                                                    Schvikker Flóra, 9. évfolyamos tanuló

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor