Óvó nénik látogatása az első osztályosoknál

2022.11.29 16:48

       

            November 29-én kedves vendégek látogattak el hozzánk az óvodából. Szeretettel köszöntöttük a nyékvárkonyi óvoda igazgatónőjét Simon Zsuzsát és az elsőseink egykori  óvó nénijeit: Fekete Viktória,  Horváth Csilla, Szitás Barbara és Vadkerti Katica  nénit.  Az óvó nénik  a látogatás alatt bepillantást nyerhettek az első osztályosok mindennapjaiba, megnézhették, hogyan tevékenykednek a tanórákon, mennyit változtak az ovi óta.

        Nagyon örültünk a viszontlátásnak, a közösen eltöltött, jó hangulatú délelőtt végén meleg öleléssel búcsúztunk el egymástól.

Kívánunk munkájukhoz további sok erőt, egészséget, és üdvözöljük az ovi összes lakóját!

Szeretettel:

az 1.A és 1.B tanulói

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.