Osztálykirándulás - IX. évfolyam

2019.06.19 05:56

Végzőseink megkezdték az év végi osztálykirándulások merítését.

Június 16-18. között a Balatonon kirándultak.

Várady Lili beszámolójából kiderül, hogyan is sikerült:

    " Az út elég hosszú volt, de minden gond nélkül sikerült megérkeznünk.  Lepakoltunk, és rögtön indultunk is ki a strandra.  Béreltünk vizibiciklit is, de sajnos csak fél órát  lehettünk rajta a rossz idő miatt. Később kimentünk sétálni, a hotelban pedig kártyáztunk és beszélgettünk. Este egy kicsit hangosak voltuk, párszor ránk is szóltak, de aludni így sem aludtunk valami sokat. Másnap reggel hamar lementünk a strandra. Sokat úsztunk, labdáztunk, röpiztünk, és még annál is többet ettünk. Páran elmentek hajózni is, de én abban nem vettem részt. Este a sétányon voltunk, majd az egyik szobában gyűltünk össze. Most valamivel többet aludtunk, hisz eléggé elfáradtunk. Kedden már csak a sétányon voltunk, aztán jöttünk haza. Páran leégtünk és csípéseket is jócskán szereztünk, de rengeteget nevettünk, szerintem ez volt a legjobb osztálykirándulásunk.

    Kicsit fura belegondolni, hogy jövőre már nem fogunk együtt kirándulni, de azt hiszem, ez a három nap sok közös élményt adott."

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.