Osztálykirándulás - 1. 2. 3. 4. osztály

2014.06.23 22:43

    

  2014. június 23-án az első, a második és a negyedik osztály közösen osztálkirándult előbb Bősre a vízierőműhöz, majd Vajkára, a csodálatos ártéri erdőbe, ahol Timi néni segítségével bebarangolták a Duna partot, megismerkedtek a minket körülvevő gyógynövényekkel, állatokkal, lovaskocsiztak, tejet fejtek, íjászkodtak, tollaslabdáztak, fociztak, kompoztak, aranyat mostak, finom gulyáslevest, gyümölcsteát, s minden jóval feldíszített palacsintát lakmároztak. S a délutánt egy nagy fagyizással, jégkásaevéssel zárták. Nagyon fáradtan, de élményekben gazdagon tértek haza. 

 

Ugyanezen a napon a harmadikosaink Győrben kirándultak. Önfeledten kitombolták magukat az Ugri Parkban, meglátogatták a Xantusz János Álllatkertet, majd jót ettek a McDonald´sban. Ők is nagyon jól érezték magukat a kiránduláson.

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor