Nálunk járt a helyi Vöröskereszt elnöknője

2018.10.03 18:44

        Október  2-án a nyékvárkonyi Vöröskereszt tettrekész csapatának elnöknője, Antal Katalin látogatott el hozzánk és ünnepélyes keretek között köszönte meg az Életmentők körében tevékenykedő tanulóink – Ambrus Kitti, Kósa Lilla, Majoránek Dóra, Méhes Anna,  Szabó Kevin, Vég Bence, Vida Barbara - aktivitását,  ill. versenyen való sikeres részvételét. Sőt, az elnöknő minden kis életmentőnek hozott egy kis apróságot, amiért olyan lelkesen látogatták a múlt tanévben ezt a szakkört.

        Az elnöknő röviden beszámolt a Vöröskereszt iskolásokat is érintő programjairól. Így tudtuk meg, hogy mindannyiunkat szívesen várnak az Életmentők körébe, amit ebben az évben is Csiba Szonya és Vég Zsuzsa  nővérkék tartanak, s ahol az elsősegélynyújtás alapjaival ismerkedhetünk meg.


További eredményes munkát!

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.