Nálunk csavargott a Csavar Színház

2017.12.19 22:07

     "A színházhoz nem kell más, mint három deszka, két színész és egy közös szenvedély" Lope de Vega       


     2017. december 19-én nálunk csavargott a Csavar Színház, azaz Gál Tamás és Bodonyi András.

            Gál Tamás Arany János " A nagyidai cigányok" c. humorban gazdag nagyszerű költeményét dolgozta fel és hozta el nekünk. A fergeteges humorú, interaktív, játékos előadásban elhangzó autentikus cigány zenét Bodonyi András gyűjtötte Szepsi környékéről. Az előadás alatt Tamás gitározik, Bodonyi András hegedűs, aktív játszótársként járul hozzá a lenyűgöző produkció sikeréhez.

    Az egész történet megjelent a szemünk előtt! Tamás lehengerlő modorának, színészi tehetségének köszönhetően fantasztikus, hamisítatlan színházi élményben volt részünk! Minden percét élveztük az előadásnak!

            Leszögezhetjük: a Csavar Színház megéri a pénzét! 

 

 

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor