Mit jelent számodra a Vöröskereszt? - rajzverseny - kiértékelés

2016.09.11 22:05

    2016. július 10-én a helyi Vöröskereszt véradást szervezett községünkben. Erre  az alkalomra rajzversenyt is hirdetett  „Mit jelent számodra a Vöröskereszt?“ címmel. Tanulóink 75 csodaszép alkotására szavazhattak azok, akik a véradás napján megtekintették a kiállított rajzokat  a kultúrház előcsarnokában.

     A legtöbb szavazatot az alsó tagozatról Kolláth Gayatri 1. osztályos tanuló és Kalina Krisztina 4. osztályos tanuló kapta.  A felső tagozatról Antal Bianka 5. évfolyamos és Bence Vanessa 7. évfolyamos tanulók kapták. 

    Szeptember 7-én a szervezet elnöknője, Antal Katalin látogatott el hozzánk és ünnepélyes keretek között köszönte meg tanulóink munkáját és ajándékkal jutalmazta a nyerteseket.
Az elnöknő röviden beszámolt a Vöröskereszt iskolásokat is érintő programjairól. Így tudtuk meg, hogy szívesen várnak bennünket az Életmentők körébe, ahol az elsősegélynyújtás alapjaival ismerkedhetünk meg, s az ősz folyamán szerveződő jótékonysági kupakgyűjtőversenybe.

 

    Leszögezhetjük,

a helyi Vöröskereszt tele van új ötletekkel, ambíciókkal, feladatokkal.

Kívánuk munkájukhoz további erőt, kitartást!

Eseményeiket, tevékenységüket

a  "Vöröskereszt helyi alapszervezete Nyékvárkony"  fb. oldalon

 is nyomon követhetjük.

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.