Misi Mókus kalandjai - színházlátogatás, Komárom

2016.04.03 14:56

"Misi mókus más, mint a többi. Ezt már mókus nagypapája is megmondta a születésénél. Misi nehezen viseli az iskolai és erdei rendszabályokat, fegyelmezetlen, kalandvágyó, kíváncsi. Nem szeret koplalni és takarékoskodni, ezért amikor elrágcsálja a tananyagot, s Rókus bácsi büntetésből félreállítja, úgy dönt, világgá megy: megkeresi az örökké termő fát..."

    2016. március 30-án iskolánk alsó tagozatosai színházi előadáson vettek részt Komáromban, ahol a Misi Mókus kalandjai c. mesejátékot tekintették meg.

    Az előadás nagyon izgalmas, jópofa és fordulatokban gazdag cselekménye lekötötte a nézősereget. Mi is nagyon jól szórakoztunk! 

    Másnap másodikosaink boldogan rajzolták le legkedvesebb élményeiket az előadásról.

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.