Minden jó, ha jó a vége! Táborzárás

2021.07.16 21:29

   

    2021. július 6-16. között fergeteges nyári napközis tábor zajlott a Móra Ferenc Alapiskola berkeiben. Kis diákjainkat nagyon gazdag és sokrétű gyermekprogrammal vártuk.

    Volt itt minden, ami egy alsóst lázba hozhat: vízicsata, fagyizások, batikolás, íjászat, túrázás, agyagozás, kirándulás, házimozi, sportverseny, szépítkezés: hajfonás-körömlakkozás, kincskeresés, társasozás, gyöngyözés, szalagtechnika, légvár, lovaskocsikázás,aszfaltrajzolás, rendhagyó zeneóra a Pósfa zenekar brácsásával, mézeskalács-díszítés, tánctanulás, színházasdi, közös tábori projekt készítése, gipszfestés,  pecsétgyűjtés a tábori naplóba. Büszkén kimondhatjuk, siker koronázta ezt a csodás két hetet, mert az a boldog és önfeledt gyermekzsivaj, ami ezalatt az idő alatt körbelengte az iskolát, mindent elárult a tábor hangulatáról szavak nélkül is.

    Hálás köszönet minden tanító néninek, bácsinak, takarító néninek, szülőnek, külsős segítőnek, mindenkinek,

aki munkájával hozzájárult a tábor sikeréhez!

    Külön köszönet Szerencsés Darina tanító néninek, a tábor profi megszervezéséért, s hogy gondos irányítása alatt minden kis fogaskerék nagyszerűen tudta tenni a dolgát.

További csodás nyarat mindnyájatoknak!!!

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor