Légy Te is cserkész!

2016.10.01 07:44

   

     2016. szeptember 30-án az 5. sz. Szent Jakab cserkészcsapat tettre kész vezetői játékos foglalkozás keretében új tagokat toboroztak a cserkészcsapatukba. Tanulóink lelkesen és jókedvűen vettek részt a játékokban, önfeledt gyermekkacaj hallatszott az iskola udvaráról.

    Ha  kedvet kaptál a cserkészélethez, mert szeretsz sokat játszani, kézműveskedni, túrázni- barangolni a természetben, dalolni, többet szeretnél megtudni a téged  körülvevő világról vagy egyszerűen csak szeretnél tartozni valahova, mondjuk egy jó csapat tagja lenni, ne habozz, mert itt a lehetőség!

2016. október 1-jén 15.00 órától indul a mandula!

Gyülekező a kultúrház előtt, az időjárásnak megfelelő sportos öltözetben, innivalóval. 

    Légy Te is cserkész! Gyere el, nem fogod megbánni!

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor