Kontinensek földrajza és konyhája

2016.10.28 11:37

Az őszi szünet előtti napon, október 27-én az alsó tagozatosaink Kontinensek földrajza és konyhája napot tartottak, ahol India, Hollandia, Skandinávia és Magyarország került  a figyelem középpontjába.        

          

 

Minden évfolyam  érdekes beszámolóval és az adott országra  jellemző finomsággal készült társainak. 

 

 

 

Így , a közös tízórai alatt, a csupa finomságokkal teli svédasztalnál, indiai teát vagy kókusztejet kóstolva  finom holland sajtos falatkákat, ízletes francia kenőket és croissant, halas és töpörtyűs kenyerkéket, svéd mézes kalácsot majszolva örvendeztünk az újonnan szerzett ismereteinknek.


 

A nap végén jóllakottan őszi túrára indultunk a csodaszép nyéki erdőbe.

     

 

   Tartalmas és nagyon jóhangulatú napnak intettünk búcsút. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagy gratula mind a négy évfolyam komoly felkészültségéért!

 

 

 

 

 

Image result for szív

 

Kedves Szülők!

Hálásan köszönjük a sok finomságot és segítséget!

 

 

Kellemes őszi szünidőt!

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor