Kisállat-és díszmadár kiállítás Bősön

2019.10.13 19:34

    Október 11-13. között 19. alkalommal került sor a Szlovákiai Kisállattenyésztők Bősi Alapszervezetének szervezésében a díszmadár- és kisállat kiállításra Bősön, a város kultúrházában és a piactéren.

 

   Pinty, galamb, papagáj, házi nyúl, kakas, liba, kacsa, tyúk rengeteg fajtája volt megtekinthető és akár meg is vásárolható. Csak kapkodtuk a fejünket, micsoda sokszínű fajtája van egyes kisállatoknak. A szervezők készségesen válaszoltak a kifogyhatatlannak tűnő kérdéseinkre.

  A kisállattenyésztők között ismert arcok is feltűntek: Szentesi Annamária, Keresztes Mathias, Vasmera Bence, Póda Máté apukája, akik családjukkal együtt rendszeresen vesznek részt ezen a rendezvényen.

 

Ezúton köszönjük Bős város Önkormányzatának, hogy tanulóink számára biztosította az ingyenes utazást!

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor