Kisállat- és díszmadárkiállításon jártunk

2018.10.15 12:07

  

   2018. október 12-14. között már 18. alkalommal került sor a Szlovákiai Kisállattenyésztők Bősi Alapszervezetének szervezésében a díszmadár-és kisállatkiállításra Bősön, a város kultúrházában és a piactéren.

   Pinty, galamb, papagáj, házi nyúl, kakas, liba, kacsa, tyúk rengeteg fajtája volt megtekinthető és akár meg is vásárolható. Csak kapkodtuk a fejünket, micsoda sokszínű fajtája van egyes kisállatoknak. A szervezők készségesen válaszoltak a kifogyhatatlannak tűnő kérdéseinkre. A kisállattenyésztők között ismert arcok is feltűntek: Szentesi Annamária, Keresztes Mathias, Vasmera Bence, Póda Tamás, akik családjukkal együtt rendszeresen vesznek részt ezen a rendezvényen. 

   Ezúton köszönjük Bős város önkormányzatának,

hogy tanulóink számára biztosította az ingyenes utazást.

                                                                                                             V.A.

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.