Ki mit tud a negyedik osztályban

2015.12.22 19:45

    Már december elején kérdezgették  kis diákjaim, hogy mit fogunk csinálni az év utolsó tanítási napján, lesz-e valamilyen vetélkedő. Így a negyedik osztályban meghirdettük a KI MIT TUD-ot. Jelentkező is akadt, de néhányan az utolsó héten meggondolták magukat, s visszaléptek a versengéstől.

    Így december 22-én a negyedik osztály 5 bátor tanulója  mutatatta meg, hogy „ KI MIT TUD” .        

    Méhes Mátétól érdekes dolgokat tudhattunk meg a kapusokról, többek közt az is, miért nem viselnek sültös sapkát. Kalina Krisztina szavalásban remekelt. Vasmera Nikolasz és Méhes Máté megmutatták, hogy rappelni is tudnak, ráadásul a saját szerzeményüket. Vasmera Nikolasz olyan dolgokat mesélt a Titanicról, hogy majd leesett az állunk, mi mindent is tud az elsüllyedt hajóról. Dusa Zsófi és Kironský Lili pedig táncprodukciójával nyűgözte le az osztályt.

     A vetélkedőt két kiváló műsorvezető, Végh Csongor és Rudolf Rajmund vezényelte le.

    A produkciók lenyűgözték a zsűrit, amely a nem szereplő osztálytársakból  állt össze. Gratuláltunk  az összes versenyzőnek, nagyon ügyesek voltak mindnyájan.

    Egy nagyon jól sikerült, eredményes "évutolsó iskolai napnak" intettünk búcsút.          

                                                                                             Nagy Enikő t.n.                                                                         

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor