Irány az országos döntő!!! - anyanyelvi versenyek

2019.03.23 19:55

    Iskolánk idén is bekapcsolódott a Katedra versenyekbe. A négyfordulós levelezős verseny feladatait több csapatunk is kitűnő eredménnyel oldotta meg, s nagy örömünkre bejutottak az országos döntőbe

    A Katedra Alsó Tagozatos Verseny döntőjébe 2 csapatunk is beküzdötte magát: a harmadikos FANTASZTIKUS HÁRMASKnesz Leó, Szabó Mátyás, Végh Bence,  valamint a negyedikes KÖNYVMOLYOKKolláth Gayatri, Menyhárt Jázmin, Prasna Lilla.

A Katedra Irodalmi Versenyben döntős a felső tagozat GYÉMÁNT CSAPATA – Dusa Zsófi, Kalina Krisztina, Kironský Lili. Ők bizonyultak a legjobbnak a 43 benevező csapat közül. A VAGÁNY CSAJOKAmbrus Kitti, Kósa Lilla, Nagy Boglárka csupán fél ponttal maradtak le az országos döntőről.

A Pénzes István Anyanyelvi Vetélkedőbe 2 csapatunk kapcsolódott be: LÁNYOK TÁRSASÁGA Antal Bianka, Méhes Anna, Majoránek Dóra, valamint az ARANYCSAPATBalogh Mihály, Fodor Ádám, Mohácsi Patrícia. Mindkét csapat a középmezőnyben végzett.

Felkészítő pedagógusok: Mgr. Fodor Anikó, Mgr. Nagy Enikő, Mgr. Végh Natasa

 

Gratulálunk minden résztvevőnek és felkészítő pedagógusnak

a kiváló teljesítményért, köszönjük a lelkes és kitartó munkát!

A továbbjutóknak pedig sok sikert a döntőben!

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor