Karácsony a múzeumban

2017.12.19 20:52

        2017. december 13-án és 14-én délután az alsó tagozatosaink ellátogattak a Galántai Honismerei Múzeumba. A kiállítás állandó tárlatának megtekintése mellett a régi karácsonyok elmaradhatatlan ékességei és kellékei - több karácsonyfa, megterített ünnepi asztal, ajándék, tipikus karácsonyi ételek - idézték meg az ünnep hangulatát. 

   

A karácsonyi képeslapokból és betlehemekből is a legszebbeket csodálhattuk meg. A tárlatlátogatás után mindenki saját maga is kipróbálhatta a mézeskalácsdíszítés fortélyát, valamint saját kezűleg készíthetett karácsonyi képeslapot.

         

 

 

Élményekben gazdagodva tértünk haza. Szép nap volt!

 

                                                               Mgr. Nagy Enikő

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor