II. Ez a Te napod! - gála és eredményhirdetés

2018.05.09 22:15

         

        Iskolánkban 2018. május 7-én az izgalom a tetőre hágott, még a tanítás is szünetelt. Mindannyian kíváncsian vártuk a február óta nagy erőkkel készülő tehetségeink utolsó hajráját és a várva várt gálát, amin végre eldőlt, kik lettek az idei  Ez a Te napod! – tehetségkutató versenyünk kategóriáinak győztesei.       A rendezvény végén 8 jóképű  Oscar szobor talált gazdára.

       Délelőtt,  az egész iskola előtt zajlott a főpróbával egybekötött mindent eldöntő döntő. Tanulóink is bekapcsolódtak a végeredmény  alakulásába, hiszen ők is szavazhattak a legjobb produkcióra. Délután 17:00-tól kezdetét vette az ünnepélyes gála a családtagokkal, vendégekkel, rokonokkal, barátokkal zsúfolásig megtelt kultúrházban.

     Nagy örömünkre csodaszép, fordulatokban gazdag, végig  jóhangulatú, egészséges versenyszellemű megmérettetésnek lehettünk részesei a selejtezőtől a gáláig.  A példaértékű, nagyon színvonalas programért, a sok-sok tartalmas és lélekemelő pillanatért, kitartó és lelkes hozzáállásért hatalmas köszönettel tartozunk minden versenyzőnek!

A gálán készült képeket Nagy Csilla készítette.

 

 

EREDMÉNYHIRDETÉS:

A II. Ez a Te napod! – tehetségkutató versenyünk díjazottjai:

 

Az alsó tagozat legjobb zenei előadója: Földes Krisztina

A felső tagozat legjobb zenei előadója: Strbka Liselotte

Az alsó tagozat legügyesebb szavalója: Kiss Bence

A felső tagozat legügyesebb előadója: Kironský Lili

A legjobb táncos produkció díja: Méhes Anna

A leghumorosabb előadás díja: Végh Botond és Végh Csongor

A legszebb képzőművészeti alkotás: Szekács Dominika festménye

A közönség által vélt legjobb produkció: Dusa Zsófi és Kironský Lili tánca

 

Nagyon büszkék vagyunk Rátok! Nagyszerű munkát végeztetek! 

Le a kalappal mindannyiótok előtt!

 

SZÍVBŐL GRATULÁLUNK:

a zsűri:

Mgr. Polácsek Mária, Mgr. Fodor Anikó, Mgr. Szerencsés Darina, Mgr. Méri Anita és Mgr. Végh Andrea

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor