Hurrá, ott vagyunk az országos döntőben!

2019.10.13 21:18

         2019. október 12-én, szombaton került sor a Bíborpiros Szép Rózsa népzenei vetélkedő országos elődöntőjére Pereden.

        Iskolánk immár hat éve töretlenül képviselteti magát eme nemes, hagyományőrző seregszemlén. Ebben az évben öt ügyes, ékeshangú dalospacsirtánknak sikerült az országos elődöntőig is eljutnia, ami azért is nagyszerű, mert a dunaszerdahelyi, galántai, nyitrai, érsekújvári és komáromi járás legjobb szólistái közé sorolták őket.  Szilvási Zsófi, Vadkerti Bíborka, Vadkerti Villő, Végh Dorina és Végh Csongor tudásuk legjavát adva, derekasan helytálltak az országos elődöntőn.

    

Hatalmas volt az öröm, mikor három tanulónk nevét az országos döntőbe jutottak között is felolvasták!!!  

 Bíborka, Villő és Csongor beénekelte magát az országos döntőbe,

amelyre november 23-án kerül sor Dunaszerdahelyen!

SZÉP VOLT GYEREKEK!

Nagyon-nagyon ügyesek voltatok mindannyian!

Büszkék lehettek magatokra!

A továbbjutóknak sok sikert az országos döntőhöz!!!

 

Felkészítő pedagógus: Végh Andrea

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor