Hoppláda - színházi előadás, Komárom, alsó tagozat

2018.06.20 23:04

    

    2018. június 19-én alsó tagozatosaink a Hoppláda c. egyfelvonásos zenés mesejátékot tekintették meg a Komáromi Jókai Színházban. 

    Ez a darab a barátságról, az egymásra utaltságról szól. "Két furcsa, szeretetreméltó hőse fontos kérdésekkel kerül szembe életük egy különleges napján, mikor váratlanul egy idegen toppan be hozzájuk. Ráadásul ennek az idegennek van egy hatalmas, gyönyörű dobja, ami ugyancsak megmozgatja a fantáziát - egy varázsdoboz, egy csodahangszer, egy hoppláda.... De vajon az az igaz barát, aki azt mondja magáról? Lehet-e a barátom, aki megpróbál becsapni? Hogyan kell bocsánatot kérni, ha megbántottam azt, aki fontos nekem?" PORT.hu
    Paul Maar világszerte gyakran játszott műve nemcsak a gyerekeknek lebilincselő élmény, hanem a felnőtteknek is elgondolkodtató perceket szerzett. 

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor