Évzáró buli a suliban

2014.12.19 22:26

    2014. december 19-ét, az év utolsó tanítási napját lázas készülődéssel várta kicsi és nagy egyaránt.

    A kicsik az ádventi időszak kezdetétől angyali küldetésben voltak, azaz az utolsó tanítási napig titokban kellett jót cselekedniük azzal az osztálytársukkal, akit a csodakalapból húztak. A nagyok feladata pedig az volt, hogy az utolsó tanítási napra karácsonyi miniműsort alkossanak évfolyamok szerint a kicsik és önmaguk szórakoztatására. A műsor keretében iskolánk színjátszói, néptáncosai, karate szakkörösei, a bősi Művészeti Alapiskola iskolánkban kihelyezett tagozatának növendékei is megcsillogtatták tudásukat. Az év utolsó tanítási napján a papírgyűjtés végeredményét is megtudhattuk, finom tortával gazdagodtak a legügyesebb osztályok. Hálás szívvel köszönjük a Szülői Szövetség karácsonyi ajándékát  az egyensálakat, amiket majd a nagyobb iskolai rendezvényeken fogunk közösen viselni.

    Egyszóval bulis hangulatban, boldogan és önfeledt szórakozással zártuk az utolsó sulis napunkat. 

   

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor