Év végi papírgyűjtés

2012.06.10 15:11

 

      Úgy érzed, a nap mint nap becsületesen begyűjtött reklámújság teljesen betemet? Szörnyen eleged van az újsághegyek egyik helyről a másikra rakogatásából? Egyszerűen már nincs hova tenned a felesleges papírt? VAN MEGOLDÁS! Hozd el az iskolába, mi szívesen fogadjuk!

      Kapcsolódj be Te is a gyűjtésbe! Az osztályok, sőt a legszorgalmasabb gyűjtők is jutalomban részesülnek! S mi több, a papírgyűjtés bevételét egy régen áhított, korszerű gyakorló konyha felszerelésére fordítanánk, ahol finomabbnál finomabb ételek, finomságok készülhetnek majd az érdeklődő kis és nagy diákok keze által.

       Segíts be Te is! Ne habozz, gyűjtsd, s hozd a papírt! Megéri!

ÉV VÉGI PAPÍRGYŰJTÉS:

2012. június 11 – 15.

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.