Európa az iskolában

2012.04.03 21:34

 

Örömhír J J J

    Iskolánk 9. osztályos tanulói aktívan bekapcsolódtak a Szlovák Iskolaügyi Minisztérium által támogatott „Európa az iskolában” elnevezésű versenybe. Diákjaink magyar, szlovák és német nyelven fogalmazták meg gondolataikat a jövő Európájáról. A versenyen 3 tanulónk ért el nagyon szép eredményt.

   A magyar nyelven írt munkák közül Csibrányi Krisztina „Együtt az ideális Európáért”című  munkája az 1. helyen, Takács László „A jövőm Európában” c. dolgozata pedig a 3. helyen végzett. Schvikker Alexandra német nyelven írt pályamunkája a 2. helyezést érte el.

Felkészítőik: Mgr. Fodor Anikó és Mgr. Soóky Andrea tanító nénik voltak.

Gratulálunk! Nagyon büszkék vagyunk Rátok! Csak így tovább! J

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor