Előadás és élménybeszámoló az egészséges életmód jegyében

2017.11.19 19:23

    

    A diabétesz világnapja alkalmából november 14 -én iskolánkba látogatott Hodossy Péter, csallóközkürti maratoni futó. Péter jómaga is ezzel a népbetegséggel küszködik a mindennapokban. Ennek ellenére saját erejéből példás életvitelével mindannyiunk számára példakép lehet, mivel több mint 100 maratoni versenyt tudhat maga mögött. A teljesség igénye nélkül teljesítette az alábbi helyszíneken megrendezett rangos nemzetközi maratonokat: Boston, New York, Hawai, Chicago, Toronto, Róma, Berlin, Moszkva, Bécs, Warsó, Kassa és még sorolhatnám. A diákok az érdekes élménybeszámoló után teret kaptak egy kötetlen beszélgetésre.

     Reméljük, Péter élménybeszámolója és pozitív kisugárzása az egészséges életmód felé terelgeti diákjainkat, hiszen a fiatalkori szokások meghatározók egy ember életében!

                                                                                            Csiba Zsolt tanító bácsi

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.