Élményeink a Bali farmról - a nulladik osztálykirándulása

2012.06.20 22:58

 

2012. június 20-án kis csapatunk énekszóval vidáman trappolt végig Nyék utcáin, míg végül megérkezett az Ilka család portájára a Bali farmra.

Ez a farm egy királyság! Pedig nincs benne semmi „csilli-villi”, nem tudod magad túlköltekezni, senki sem nyomul rád, szórakoztat agyon, s mégis!  A gyönyörû barnaszemû lovak, a hatalmas (eredeti )füves telek lókakival itt-ott  megbolondítva, na és a jurtasátor a teljes pompájában hagyja, hogy átéld, ha csak egy röpke pillanatra is múltunk pici morzsáit… Kell ez nekünk, mert jó! Friss levegõ, testmozgás, történelem - gyógyszer a testnek és a léleknek! Vény nélkül kapható Balázs bácsinál! JLovaglás, íjászkodás, lovacska etetés- itatás és egy kis pokrócos piknik. Tök jó móka!

A Bali farmtól búcsúzva portyázásunk legvégén Pali bácsi boltjában vásárolt jégrémmel hûtöttük le magunkat a nyári forróságban. Élményekben gazdag napnak intettünk búcsút.

                                                           a nulladik osztály J

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor