Egy csodás nap beszámolója

2016.09.28 22:09

   Iskolánk elsős és másodikosai 2016. szeptember 28-án izgatottan és hatalmas lelkesedéssel indultak neki a nagyvilágnak, hogy tanulmányi kirándulásuk alatt sok-sok új élményt és tapasztalatot gyűjtsenek.

    

    Galántán, a két rendőr: Teri néni és Károly bácsi segítségével megismerkedtek a megfelelő gyalogos és kerékpáros közlekedés alapvető szabályaival, s a korszerűen felszerelt közlekedési parkban lelkesen ki is próbálták frissen szerzett tudásukat. 

     Dunaszerdahelyen, a két könyvtáros néni: Gita és Zsuzsa néni szárnyai alatt a Városi Könyvtár ifjúsági részlegében töltöttek el egy kellemes órát. Megtudták, hogyan kell a sokféle könyv között tájékozódni és a könyveket  kikölcsönözni. A foglalkozás végén Zsuzsa néni mesefelolvasással kedveskedett tanulóinknak. Az élményteli, jókedvű délelőttöt a közös torkoskodás tette tökéletessé. 

Kedves Gyerekek!

Nagyon szépen, fegyelmezetten viselkedtetek a kirándulás alatt!

Büszkék voltunk Rátok!

Csak így tovább!

 

Laura és Andrea tanító néni

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.