Dalos pacsirták 2018

2018.06.27 16:28

 

      „Aki a zenét szereti, soha nem lehet igazán boldogtalan.” 

(F. Schubert)  

       Csapatunk 2010 októbere óta működik, jelenleg  a legnépesebb számú  szakköri csoport, 28 dalolni szerető tanulóval. Büszkén mondhatjuk, aktív mozgatói vagyunk iskolánk kultúrális életének. Az „Ez a Te napod! „ – iskolai tehetségkutató versenyünknek és a Bíborpiros Szép Rózsa Országos Népzenei Vetélkedőnek állandó résztvevői, versenyzői vagyunk. Ebből is kitűnik, hogy a népdalokat épp úgy szeretjük, mint a mai zenét.  Gitárral, triangulummal, xilofonnal és dobbal tesszük izgalmasabbá dalainkat. A másfél órás jóhangulatú pénteki énekpróbáinkon szinte alig van hiányzó a tanév során.

     A napokban búcsúztattuk végzős pacsirtánkat Dusa Ágnest, aki nyolc évig volt hűséges tagja csapatunknak. Ágit örökös taggá avattuk és bármikor szeretettel fogadjuk, ha meglátogat bennünket.

Kedves Dalosaim!

Élménydús  tanévet  zártunk, sok szép dallal, emlékkel, tapasztalattal a tarsolyunkban.

Köszönöm a kitartásotokat, ragaszkodásotokat és barátságotokat.

Kívánok mindannyiótoknak nagyon boldog vakációt!  Vigyázzatok magatokra, egymásra!

Viszlát szeptemberben!

Szeretettel: V. Andi tanító néni

 

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.