Csillag születik a második osztályban

2015.12.22 18:53

2015. december 22-én "Csillag születik" tehetségkutató verseny zajlott a másodikosok körében. 

         A versenyre november 30-tól lehetett készülni, titokban. Mint kiderült, lázas készülődésben telt ez az időszak, hiszen izgalmas és egyben nagyon színvonalas produkciók születtek.

A csillogó-villogó színpadon ügyes szavalók, versmondók, énekesek, focisták, táncosok… váltották egymást. S ahogy az ilyen versenyeken lenni szokott, a zsűri sem hiányozhatott, aki minden produkciót külön értékelt és pontozott. A szebbnél szebb versenyszámok elbűvölték a zsűrit, de bátran kimondhatjuk, hogy egymást is megleptük a produkciókkal. 

Egy nagyon jól sikerült, eredményes délelőttnek intettünk búcsút. Tényleg csillagok születtek ezen a napon! Köszönet érte minden kis versenyzőnek!

                                                                                                                                                                                                                                                             V.A.


Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor