Családi napra fel!

2019.05.27 19:12

Tisztelt Szülők, Nagyszülők, Iskolabarátok!

Kedves Gyerekek!

Mertünk egy nagyot álmodni és ezt az álmot most meg is valósítjuk!

    

        2019. június 14-én, pénteken sok szeretettel hívunk és várunk minden mórást szülei, nagyszülei társaságában egy nagyon gazdag programmal felvértezett, bombasztikus CSALÁDI NAPRA a Móra Ferenc Alapiskola udvarára.

    Lesz itt minden: íjászat, lovaglás, kosárfonás, mandalafestés, alakformáló intervall edzés, masszázs, szalagtechnika, hajfonás, agyagozás, smink és arcfestés, kézműves foglalkozások, tábortűz, eszem-iszom, dínom-dánom, néptáncbemutató, elsősegélybemutató, gulyásfőzés, kertmozi. 

    Természetesen a délelőtti előkészületeknél - pl. sátorállítás, zöldségpucolás, ételosztás, nyárskészítés...- elkél a dolgos szülői kéz.

    A nap sikere érdekében hálásan fogadjuk az aktív segítséget, a nyersanyagra, és a programokra szánt anyagi támogatást, felajánlást. Segítő szándékukat kérjük, a hét folyamán az osztályfőnökök felé jelezni.

CSALÁDI NAP

Időpont: 2019. június 14, péntek 

Kapunyitás: 14:00

Beugró: egy tálca édes vagy sós finomság

 

A rendezvény teljes ideje alatt a gyermekek szülői felügyelettel tartózkodnak az iskola területén.

A tanítás ezen a napon szünetel. 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.