Családi nap a Kikericseknél

2016.05.22 21:21

 

2016. május 21-én csodálatos, szinte már nyári melegben került megrendezésre Kikerics néptánccsoportunk családi napja. Judit néni és Zoli bácsi gazdagon gondoskodott arról, hogy mindenki remekül érezze magát. Délelőtt ugrálóvárral várta a táncoslábú gyerekeket, majd gyöngyöt fűztek, táncos botot faragtak, csapatjátékokat játszottak, fincsi sütit készítettek, miközben jókedvűen rotyogott a szarvasgulyás a vasfazékban. Délután a szülőkkel együtt folytatódott a nap. Rendhagyó szülői értekezlet keretén belül lehetőség nyílt az eszmecserére, ezalatt a gyerekek Dusa Gyuszi bácsi vadászélményeit és tapasztalatait hallgatták.

    Ezer köszönet Judit néninek és lelkes csapatának a tartalmas napért és a nagyszerű szervezésért!  

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.