Budapesti kirándulás – 7-9. évfolyam

2022.06.21 17:19

    Ismét útra keltünk... Ezúttal éltünk a lehetőséggel, és Budapestre látogattunk. Fantasztikus élményekben volt részünk. Először egy igazi csapatjátékban vettünk részt. Olyan izgalmas és egyedi szabadulószobákat próbáltunk ki, mint A fáraó sírja, A katedrális, Alice, Varázskastély, Időgép. Itt garantált volt az izgalom és a kikapcsolódás. Valósághű díszletek, változatos feladatok, csapatmunka, logikus gondolkodás és versenyfutás az idővel – így jellemezhetőek ezek a szabadulójátékok, amelyeket mindannyian sikeresen teljesítettünk.

    Ebédidő következett, így elsétáltunk a Westend üzletközpontba, ahol mindenki úgy töltötte a szabadidejét, ahogy neki jólesett. Első utunk az éttermekhez vezetett.

    A kulturális rész sem maradhatott el, így ellátogattunk a budavári Mátyás-templomba. Itt idegenvezetők gondoskodtak arról, hogy meglévő tudásunkat felelevenítsük, és új információkkal egészítsük ki.

    Nagyon szép napot töltöttünk Budapesten!

                                                            

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.