Bíborpiros Szép Rózsa - iskolai forduló

2017.06.20 22:29

   

 2017. június 19-én kilenc lelkes Dalos pacsirta:

az 1. osztályból: Farkas Larissza, Koczó Viktória, Mátyás Lara és Rácz Boglárka

a 3. osztályból: Vadkerti Bíborka,

a 4. osztályból: Hegedűs Zsófia és Vadkerti Villő,

az 5. osztályból: Végh Csongor,

a 6. osztályból: Végh Botond

mérte össze énektudását a Bíborpiros Szép Rózsa népdalverseny iskolai fordulóján. A tanulók teljesítményét a négytagú zsűri: Ing. Fekete János alporgármester, Mgr. Fodor Anikó és Mgr. Szerencsés Darina tanító néni, valamint Faragó Marianna végzős diákunk értékelte. A kitartó, többhetes énekpróbák meghozták a várva várt sikert, minden versenyző nagyon szépen teljesített a forduló alatt. Hatan - Koczó Viktória, Vadkerti Bíborka, Hegedűs Zsófia, Vadkerti Villő, Végh Csongor és Végh Botond - továbbjutottak a járási fordulóba, ami nagy örömünkre Nyékvárkonyban kerül megrendezésre június 24-én, szombaton a kultúrházban.

Felkészítő pedagógus: Mgr. Végh Andrea

Gratulálunk Gyerekek!

Le a kalappal mindannyiótok előtt! Nagyon ügyesek voltatok!

A továbbjutóknak sok sikert a járási fordulóhoz!

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.