Bíborpiros Szép Rózsa 2019 - járási forduló

2019.06.18 23:12

     2019. június 16-án, vasárnap csodaszép népdaloktól és hangszeres népi zenétől volt hangos a nyékvárkonyi kultúrház, hiszen újra falunk adott otthont  a "Bíborpiros Szép Rózsa" országos népdalverseny járási fordulójának.

      E nemes, két évente megrendezésre kerülő vetélkedő első állomásán hét ügyes és tehetséges dalos pacsirtánk képviselte iskolánkat büszkén és felkészülten: Végh Dorina (1.o.), Szilvási Zsófi (2.o.), Kósa Lara (3.o.), Vadkerti Bíborka (5.o.), Hegedűs Zsófia (6.o.), Vadkerti Villő (6.o.) és Végh Csongor (7.o.).      

 

Nagy örömünkre 

Dorina, Zsófi, Bíborka, Villő és Csongi

beénekelték magukat a   kerületi fordulóba!

 

 

Le a kalappal előttetek Gyerekek!

Nagyon ügyesen helyt álltatok!

Csak ilyen lendülettel és odaadással folytassátok

a következő fordulót is ősszel!

Hajrá!!!

 

 

V.A.

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor