Bekerültünk a Boldogságóra programba!

2019.09.19 17:27

 

     Iskolánk júniusban megpályázta a „Boldog Iskola” címet, így 2019 szeptemberétől elindítjuk a Boldogságóra programot diákjaink számára.

    A tíz hónapos program a pozitív pszichológia tudományos kutatásaira épül, az órák lényege a személyiségfejlesztés, a pozitív életszemléletre való képesség tanítása.

 „Arra törekszünk, hogy a Boldogságórák derűs és élménygazdag feladatai, játékai, valamint gyakorlatai fokról fokra kibontakoztassák a derűt és életszeretetet. Gyermekeink így a jövőbe vetett hittel, bátran járják végig a felnőttséghez vezető utat, majd boldogságra képes emberré válhatnak.” – írja Prof. Dr. Bagdy Emőke a Jobb Veled a Világ! Boldogságóra program fővédnöke.

    Terveink szerint az iskolánkban több osztály végzi majd a programot, amelyhez konkrét segédanyagot, könyveket, munkafüzeteket, dalokat kaptunk.  A“ Boldog Iskola „cím egy tanévre szól, amelynek ünnepélyes átadására szeptember 18-án került sor  Budapesten, a Kongresszusi Központban.

Minden erőnkkel azon leszünk, hogy 

jobb legyen velünk a világ!

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor