Befejeződött a kiképzés!

2018.11.18 18:42

     Két hónappal ezelőtt, szeptember 13-án szinte még össze sem kovácsolódtunk az első osztályban, mikor kezdetét vette a nagy kiképzés a tornaórán.

     

     Itt tudni kell, hogy a Szlovák Oktatásügyi Minisztérium által elrendelt országos mérésnek tettünk eleget, miszerint  fel kellett mérnünk első osztályosaink sportbeli teljesítőképességét, meghatározott tornagyakorlatok elvégeztetése alapján.

       Csiba Zsolt tanító bácsi, a felső tagozatosok testnevelő tanára, egy igazi kőkemény kiképzőmestere volt a csapatnak! Szinte minden csütörtökön összegyűltünk a tornateremben és végeztük az egyre összetettebb gyakorlatokat. Figyelem, fegyelem, pontosság, erőnlét és gyorsaság elengedhetetlen volt a gyakorlatok kivitelezésénél. Egyáltalán nem volt ez olyan egyszerű egy zsenge kis elsős számára. De mindenki próbálta magához  képest a legügyesebben teljesíteni a feladatokat. Ezt a felmérést egyébként harmadik osztályban újra kell majd ismételni. 

      A kiképzés végén kiderült, ki lett a legügyesebb, ki állhatott fel a képzeletbeli dobogó legfelső fokára.

Az összes feladatsor elvégzése után összesítettünk, és megszületett a végeredmény:

A fiúk között:

1. hely: Végh Attila

2. hely: Tóth Szabolcs

3. hely: Végh Gergő

A lányok között:

1. hely: Szabó Lara

2. hely: Végh Dorina

3. hely: Nagy Sára

Szép volt lányok, fiúk!

Köszönjük Zsolti tanító bácsi a sok türelmet! :)

V.A.

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.