Ballagási ünnepség 2014.

2014.06.27 16:12
 „ A szárny megnőtt, de üresen áll a fészek,
csak álom volt a szép diákvilág.
S mint fecske alkonyati szélben,
most szárnyakat bont egy sereg diák.”
 
Ady Endre

  2014. június 25-én ünnepélyes keretek között búcsúztunk iskolánk legidősebb diákjaitól, a kilencedikesektől. A ballagási ceremónia után a helyi kultúrházban szórakoztunk fergeteges ballagási műsorukon! 

  Köszönjük a hetedik osztály folyosódíszítését, a nyolcadik osztálynak pedig az ötletesen előkészített ballagási osztálytermet! 

Kedves 9. osztály!

         Búcsúzóul azt kívánjuk, hogy mindannyian találjátok meg az életben mindazt a szépet és jót, amiért küzdeni érdemes. Váljatok emberszerető, értelmes felnőttekké, hiszen tudjátok, a jövő most már a Ti kezetekben van, s Rátok vár, hogy szebbé, boldogabbá varázsoljátok. Bízunk Bennetek!

         Sok szeretettel búcsúzik Tőletek a Móra Ferenc Alapiskola minden tanulója, pedagógusa, alkalmazottja.

                                                                                                      Utatokat szerencse kísérje!

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.