Ballag már a vén diák... 2015.

2015.06.27 18:38

2015. június 25-én díszbe öltözött az iskola, végzős diákjainktól búcsúztunk. Megható pillanatok, virágözön, felcsendülő búcsúzó dallamok, büszke szülők, rokonok, ismerősök, gondosan előkészített ballagó osztály, ünnepélyes beszédek, nagyszerű kultúrműsor jellemezte ezt a különleges napot.

Kedves 9. osztály!

        Búcsúzóul azt kívánjuk, hogy mindannyian találjátok meg az életben mindazt a szépet és jót, amiért küzdeni érdemes. Váljatok emberszerető, értelmes felnőttekké, hiszen tudjátok, a jövő most már a Ti kezetekben van, s Rátok vár, hogy szebbé, boldogabbá varázsoljátok. Bízunk Bennetek!

         Sok szeretettel búcsúzik Tőletek a Móra Ferenc Alapiskola minden tanulója, pedagógusa, alkalmazottja.

                                                                                                      Utatokat szerencse kísérje!

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor