Az első és második osztály tanulmányi kirándulása

2021.10.20 07:20

Iskolánk elsősei és másodikosai nagy lelkesedéssel indultak neki  a nagyvilágnak, hogy tanulmányi kirándulásuk alatt sok-sok új élményt és tapasztalatot gyűjtsenek a galántai közlekedési parkban.

A két közlekedési rendőr: Teri néni és Pali bácsi segítségével megismerkedtek a megfelelő gyalogos és kerékpáros közlekedés alapvető szabályaival a korszerűen felszerelt galántai TERCAR közlekedési parkban.

Míg az elsősök többsége még rolleren, addig az egész második osztály már kerékpáron rótta a park közlekedési táblákkal tűzdelt utatit. Nagyon fegyelmezetten és kitűnő modorral teljesítették a tanulmányi kirándulás követelményeit.

A kirándulás végén egy nagyon tartalmas, hasznos és jó hangulatú napnak intettünk búcsút.

VA