5. Ádventi örömök

2014.11.29 20:58

   

 2014. november  29-én, ádvent első vasárnapjának előestéjén csordultig megtelt  kultúrházban vette kezdetét a Napraforgó Polgári Társulás főszervezésében az 5. Ádventi örömök c. rendezvény.

     A közelgő ünnepekre való ráhangolódást  iskolánk színjátszó csapata és a megújult Kikerics néptánccsoport üdítő műsora segítette. Kultúrműsorukat a közönség lelkes tapssal jutalmazta. A rendezvény főszereplője az ízes beszédű mesemondó és népdalénekes Berecz András volt, akinek varázslatos műsora magával ragadott kicsit és nagyot. Jókat derültünk előttünk szőtt történetein. Közben  a  szabadban hangulatos karácsonyi vásár, finom ételek és italok csábították az arra járókat.

    A nap végén a Betlehemnél közös mendikálással és Boros  Károly atya áldásával záródott ez a szép nap. 

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor