3. Ádventi örömök

2012.12.16 20:59

       

             A Napraforgó Polgári Társulás  immár harmadik alkalommal szervezte meg községünkben az Ádventi örömök  karácsonyváró délutánt. A rendezvényt iskolánk Képzelgők - színjátszócsoportja nyitotta meg lélekemelő előadásával. A falu apraja karácsonyi kézműves foglakozásokon próbálhatta megcsillogtatni kézügyességét, az idősebbeknek karácsonyi vásárral kedveskedtek a szervezők. Újra megcsodálhattuk az élő Betlehemet, s a finom ételekből és italokból sem volt hiány. A nyékvárkonyi Népdalkör karácsonyi dalcsokra varázsolta még ünnepibbé a délutánt.

              Annak ellenére, hogy az időjárás nem igazán kedvezett a rendezvénynek, a jó hangulat mégis körüllengte az egész délutánt, s a lelkünket felmelegítő Betlehemi lángot is hazavihettük otthonainkba.

                                                                                                       Találkozzunk jövőre is!

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.