A Föld napja

2016.04.22 18:04

"Nem elég a jóra vágyni: a jót akarni kell! És nem elég akarni, de tenni, tenni kell!" Váci Mihály

    A világ eljutott arra a pontra, hogy a Föld napját nem csak ünnepelni kell, hanem tenni, sokat tenni  azért, hogy szűkebb, tágabb környezetünkben megóvjuk a levegőt, a vizeket, a növényeket, állatokat, környezetünket. A legfontosabb, hogy ne csak beszéljünk a környezetvédelemről, hanem életmódunkkal, hozzáállásunkkal, tetteinkkel is azon legyünk, hogy védjük, óvjuk ezt az otthont adó Bolygót.
        Sok dolgos kéz tette szebbé iskolánk környékét a Föld napján remélve azt, hogy mindnyájan meg tudjuk tartani munkánk eredményét. Együtt takarított, ültetett kicsi és nagy egyaránt. A nap végén jóleső fáradtság és elégedettség öntött el bennünket.

    Legyen az év összes napján a Föld napja!

Óvjuk, védjük, szeressük egész lényünkkel azt, ami számunkra az otthont biztosítja!
 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor