A 3. évfolyam tanulmányi kirándulása

2018.04.08 23:04

 

         Tartalmas és élményekben gazdag tanulmányi kirándulást tudhatunk maguk mögött, amely április 5-én valósult meg.

        Lehetőségünk nyílt a MINIT – fagyasztott pékárút gyártó és forgalmazó üzemben alaposan szétnézni. A kedves vendégvárás, a szakszerű, mindenre odafigyelő üzembemutatást nagy érdeklődéssel hallgatta kicsi csapatunk.

        Megismerkedtünk az ízletes péksütemények, kenyerek, pizzák  elkészítésének és tárolásának 

minden fortélyával. Miután mindent megnéztünk, „megtanultunk“, és az összes kérdésünkre választ kaptunk, finomabbnál finomabb készítményekkel kényesztettek bennünket a vendéglátóink.

 A délelőtt másik felét a Csallóközi Múzeumban töltöttük el. A modern gépsorok világából a régmúlt tárgyai közé csöppentünk be. Jó volt végighallgatni tárlatvezetőnket és látni azokat az eszközöket, melyeket  felmenőink használtak  sok évvel ezelőtt a mindennapi életükben.

       Fáradtan, de sok élménnyel, ismerettel feltőtődve értünk vissza az iskolába.

                               Mgr. Végh Natasa, osztályfőnök

 

Képekért köszönet: Ing. Nagyová Denisának.

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.