XXII. Tompa Mihály Országos vers -és prózamondó verseny - járási forduló

2013.02.27 21:23

    2013. február 27. és március 1. között zajlott a XXII. Tompa Mihály országos vers- és prózamondó verseny járási fordulója.

    A verseny első napján az alapiskolák 1-3. évfolyamának tanulói mérték össze tehetségüket. Iskolánkat prózamondásban Kironský Lili (1.o.), Méhes Anna (2. o.), Végh Botond (2. o.), versmondásban: Orosz Melissa (3. o.) képviselte.

    Közel 50 mesemondó közül Kironský Lili, és több, mint 60 versmondó közül Orosz Melissa jutott tovább az országos elődöntőbe (megj.: kategóriánként 9 versenyzőt juttatott tovább a zsűri). Az elődöntőre március 22-én kerül sor Galántán. A tanulókat: Bíró Laura, Nagy Enikő, Végh Andrea tanító nénik készítették fel a versenyre. 

    Március 1-jén, a járási forduló zárónapján Méhes Csengéért izgulhattunk, aki a harmadik kategóriában versenyzett vermondásban.

Felkészítője Fodor Anikó tanító néni volt.

    Gratulálunk a kis csapatnak, hiszen mindannyian nagyon színvonalasan képviseltek bennünket a seregszemlén. Csak így tovább Gyerekek!

 

Megj.: Nagyon szépen köszönjük Zsuzsa mamának a verseny utáni sütizést! :)

 

                        

 

 

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor