X Faktor az ötödikben

2015.12.16 21:55

 

          2015. december 9-én és 16-án a közismert tehetségkutató zenei műsor alapján mi is megrendeztük a saját X Faktorunkat a zeneórán az ötödik osztályban. A felkészülésre egy teljes hónap állt mindenki rendelkezésére. Nagyon szórakoztató, vidám kis produkciók születtek. A gyerekek hangulatos karácsonyi mendikákból, kedvenc magyar és külföldi előadók dalaiból válogattak, de még saját szerzemény is született! A lírai dallamoktól a rap zenén át a kemény rockig mindenféle zenei stílus megmutatkozott. Fantasztikus hangulatban telt ez a két zeneóra. És igen! Az X Faktor bennünk van! 

                                                                                                                 V.A., mentor :)

Ügyesek voltatok!

                                                                                                 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor