X FAKTOR a másodikosoknál

2013.12.20 22:34

 

2013. december 20-án X Faktor tehetségkutató verseny zajlott a másodikosok körében. Már régóta tervezgettük a megvalósítását és az év utolsó tanítási napját találtuk rá a legalkalmasabbnak. Osztályversenyünk leginkább a „Csillag születik”-re hasonlított, de mivel a többségnek az utóbbi elnevezés jobbam tetszett, maradtunk az X Faktornál.

         A versenyre november 20-tól lehetett készülni, titokban. Mint kiderült, lázas készülődésben telt ez az időszak, hiszen izgalmas és egyben nagyon színvonalas produkciók születtek.

A csillogó-villogó színpadon ügyes szavalók, versmondók, énekesek, bűvészek, viccmesélők… váltották egymást. S ahogy az ilyen versenyeken lenni szokott, a zsűri sem hiányozhatott, aki minden produkciót külön értékelt és pontozott. A szebbnél szebb versenyszámok elbűvölték a zsűrit, de bátran kimondhatjuk, hogy egymást is megleptük a produkciókkal. A nap végén azért maradt idő a játékra és a megérdemelt tortamajszolásra is.

Egy nagyon jól sikerült, eredményes "évutolsó iskolai napnak" intettünk búcsút. Köszönet érte minden kis versenyzőnek!

                                                                                                       V. Andrea, osztf.

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.