Tetejetlen fa - színházi előadás 1-5. évfolyam

2014.04.16 15:40

„Jóska, Tercsi, Fercsi, Kata, Klára és valahány név a naptárba: Tárul Miki mókatára.”

 

     2014. április 15-én színházi előadáson vettünk részt Komáromban, ahol Móka Miki és barátai című interaktív mesejátékot tekintettük meg.

           A Zsebtévé gyermekeknek készült televíziós sorozat volt, melynek epizódjait az 1960-as években kezdték el sugározni a Magyar Televízióban. Színházlátogatásunk során számunkra a Komáromi Jókai Színház és a Tatabányai Jászai Mari Színház közös produkciójaként mesejátékban keltettek életre a színészek. A főszereplőn, Móka Mikin kívül a verset mondó Versmondó Lánnyal, Hiszékeny úrral, Hakapeszi Makival, Furfangos Frigyessel és Takács Bálinttal is (újra) találkozhattunk. Pár pillanatra Malacka és Tádé a Futrinka utcából, és a kockásfülű nyúl is megjelent a színpadon.

          Közösen táncoltunk, nevettünk, versenyeztünk a szereplőkkel és mellette kiválóan szórakoztunk. Ez az előadás a felnőtteknek retro- gyermekkort idéző előadás, a gyerekeknek pedig nagyszerű szórakozás színtere volt.

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor